Kramarić s četiri gola “ubio” Dortmund

Momčad Andreja Kramarića je gostovala u Dortmundu gdje su se borili za direktan plasman u Europsku ligu.

Zahvaljujući Kramariću, već do 48. minute je bilo riješeno pitanje pobjednika kada je Andrej zabio svoj treći gol na utakmici.

Andrej nije stao na hat-tricku, nego je uslijedio još jedan zgoditak, odnosno četvrti gol s kojim je još impresivnije zaključio ovu sezonu Bundeslige.

Prvi gol je zabio u osmoj minuti, primio je loptu na rubu kaznenog prostora i još ljepše pogodio protivnička vrata za 1:0. Do kraja prvog poluvremenu je povećao vodstvo na 2:0. Nakon što Kramarićev suigrač nije najbolje zahvatio loptu, Andrej se našao na pravom mjestu i pospremio za 2:0.

Ostala dva gola su uslijedila u drugom poluvremenu. U 48. minuti je sjajno prevario stopera i zabio za 3:0, a onda je dvije minute kasnije realizirao jedanaesterac za svoj četvrti gol i 4:0 u korist Hoffenheima.