Kraj senzacijama: GOŠK izgubio u Bijeljini

Stigao je kraj senzacijama “Lavova” iz Gabele. U prethodna dva prvenstvena nastupa momčad Slavena Muse pobijedila je Sarajevo i Širokog Brijega, međutim “čudima” je stigao kraj, jer su igrači GOŠK-a položili oružje na gostovanju u Bijeljini gdje je domaći Radnik u utakmici 5. Kola slavio zasluženu 3:1 pobjedu.

Tijekom prvih 45 minuta nije bilo pravih uzbuđenja, zapravo nikakvih ozbiljnijih prilika, međutim u nastavku susreta golovi su ipak padali.

Prvi se dogodio u 59. minuti kada gostujući vratar Kozić odbija loptu upućenu iz slobodnjaka, ali pravo na glavu Besima Šerbečića koji se nalazi na pravom mjestu i pogađa za 1:0.

Ponajbolji vezni igrač Premijerlige BiH Demir Peco u 70. minuti pogađa za 2:0, ali se gosti ipak vraćaju i preko Miljenka Bošnjak u 83. minuti smanjuju na 2:1.

Bio je to ujedno njihov prvi šut u okvir suparničkog gola. Tri minute kasnije među strijelce se upisuje i Glišić i na taj način ovjerava pobjedu domaćina.