Košarkaši Širokog upisali treću pobjedu u nizu

HKK Široki slavio je u trećem kolu Košarkaškog prvenstva BiH nad KK Borac rezultatom 86:75 u susretu igranom u subotu na Pecari.

Prva četvrtina pripala je domaćinima rezultatom 21:16, a na poluvrijeme se otišlo s izjednačenim rezultatom 36:36.

U trećoj četvrtini Široki ubacuje u brzinu više i dolazi do dvoznamenkaste prednosti 65:54 koju uspijeva održati do samog kraja utakmice.

Najefikasniji kod domaće momčadi bili su Drežnjak s 20 poena i 12 skokova, Davis s 19 poena i Mandić s 18. Mateo Čolak dodao je 10 asistencija. Kod gostiju Shine je ubacio 20.