Košarkaši Širokog upisali domaću pobjedu protiv Slobode

Košarkaši Širokog upisali su domaću pobjedu protiv tuzlanske Slobode u sklopu 5. kola Košarkaškog prvenstva BiH rezultatom 88:85.

Širokobriježani su veći dio utakmice bili bolji protivnik, tijekom susreta su imali vodstvo i od 17 razlike. Ali u posljednjoj četvrtini, zaigrali su nešto lošije i zamalo su izgubili dobivenu utakmicu kao protiv Sparsa u prošlom kolu.

U posljednjoj četvrtini bilo je čak 22:31 za Tuzlake koji su odveli utakmicu u neizvjesnu završnicu.

Ali Širokobriježani su bili koncetriraniji i odnijeli su zasluženu pobjedu.

Najbolji kod Širokobriježana bio je Davis s 18 koševa, Čolak je dodao 13, Zubac 12, Dario Drežnjak 11 uz 11 skokova te 9 asistencija. Buljević i Batinić su postigli po 10 poena.