Konačno pobjeda na Pecari: Široki slavio protiv Tuzla Cityja

NK Široki Brijeg nadigrao je FK Tuzla City rezultatom 1:0 u okviru 23. kola Premijer lige BiH. Jedini pogodak na susretu postigao je Dražen Bagarić.

Ovo je prva pobjeda Širokog na domaćem terenu nakon 6. listopada 2018. godine.

Široki je bio bolja momčad tijekom cijeloga prvog poluvremena, ali nije bilo većih prilika. Iako su domaći kreirali dosta poluprilika, na vodstvo se čekalo do 33. minute kada se u šesnaestercu gostiju najbolje snašao Dražen Bagarić koji je postigao svoj šesti prvenstveni pogodak u ovoj sezoni u dresu Plavo-bijelih.

Samo tri minute kasnije dobra zamisao Franjića koji odlično šalje loptu u prostor Bagariću, ali on je nije dobro zahvatio. Bagarić se ponovno pred sami kraj prvoga poluvremena našao u dobroj prilici, ali nije došlo do promjene rezultata pa se na odmor otišlo s minimalnom prednošću Širokog.

Nogometaši FK Tuzla Cityja ušli su nešto otvorenije u nastavak utakmice, ali Široki nije koristio prilike kada bi se našao u protivničkom šesnaestercu. U 66. minuti Enin bilježi dobar pokušaj iz daljine, ali lopta je otišla blizu gola. U nastavku nije bilo većih uzbuđenja tako da je pobjeda pripala Širokom.

NK Široki Brijeg sljedeće kolo ide na gostovanje kod Zvijezde 09.

NK Široki Brijeg: Bilobrk, Kvesić, Barišić, Franjić, Babić, Eliomar, Ćorluka, Kovačić, Bagarić, Marković, Enin.

FK Tuzla City: Nurković, Crnkić, Stojčev, Šarčević, Karjašević, Kojić, Čomor, Stjepanović, Brekalo, Ubiparip, Zlatković.

28 komentara

• E moj Goce to nije nogomet.Dati slučajno gol i onda osigurati svoj gol a naprid šta bude.Potpuno sam razočaran tvojom taktikom.Istina nemaš igrača koji će tadi gol ali i sa ovim sastavom trebaš Tuzlu dobit 3:0..Kako onaj opet dade gol?Pa on je presmješan.Bilo ko drugi da mu lopta dodje na onu poziciju dao bi gol.Uz to gol bi bio sigurniji a ne onako.Kad kažem bilo ko drugi mislim na gledatelje na tribini a ne na igrače.To kazuje tko ti igra u ekipi.Šta ti je pokazao taj bagrić za 90 min?Šta ti je pokazao do sada općenito?Shvati jednom dok ne bude prekasno jer ćeš napustiti klupu Širokg.Nećeš imat rezultat jer ti nema tko davati golove.

• MA kako nema koga Petrovic jaci od Mandze buducnost Tata svaki Dan pije kavu sa Gocetom strucnjakom sa obale suncane Treske Jad of nogomet a aaaaaa Stas Bosno moja. ZIVIO BJELICA STRUCNJAK 30 IGRACA ROTIRA A OVAJ PO KAFICIM. JAD I BJEDA

• Ljudi moji, bili su umorni, Varešanović je igrao na kartu umora, jer su odigrali rekordne dvije utakmice u tri dana, istovarali umitnjak, cimentu, sadili kompire i frezali. Ne mere se više ljudi moji.

• Jedina bitna su 3 boda ostalo nije vrijedno spomena .Goce možda smo mali grad ali ne iživljavaj se sa Bornom nismo slijepi igra samo radi tate .Obit će ti se o glavu .Nijedan trener nije imao ovakvu podršku a lošiji rezultat .Malo upali lampicu !

• Pa ciji je Borna pa ga tata gura valjda ce uspiti biti 3. I osvojiti kup, pozdrav iz 3. hrvatskog grada po veličini Stuttgarta

• Sramota katastrofa da je bio velez ili netko dobio bi tuga pranjic petrovic zalutali u nogomet goce dosta alibija ti i aco i ekipa sve uvjete ste ima li pripreme igra tuga sa juga

• Sta je ono,idem 10 godina pa ovo jos nisam dozivio,130 ne tocnih dodovanja,10 puta smo isli 4 na 2 i svaki put isto lopta u pm ode,momci pogledaj te,ta je radio prije domogaj abramovic,santos lago wagner,daniel bajkusa,a pogledaj danas ovo,sta je ovo danas,tuzla u obrani cista nula,ovo je se moralo dobit 5 0.

• Igrali smo gledaj slabo ali najvažnije je gledaj tri nova boda. Jer gledaj Bagarić nas izvlači već treću gledaj utakmicu..

• Svidio mi se Borna.obe noge brz agresivan igra glavom nudi se opasan po gol.mora igrati.poderite diplome treneri ako ne prepoznajete igrača u njemu.

• Silicu gdje si ga našao ima li ih još.koliko ti dobivaš po nastupu.sramota za moj Siroki.turcin nek igra al nemajte mu loptu.nikad vise na pecaru.sta radite od kluba.

• Tragedija. Prolazna ocjena marković i enin a ovo ostalo kritično. A petrovića uvodi radi visine . Pa mogao je i duksić igrati onda ….

• Komentari na clanke o NK Siroki – najveci skup internet debila u Hercegovini, a i sire.
    Prvo se nakaci onaj lik sto je pisao protiv sablica i hrgovica, pa cabraje pa sad bagarica 🙂 ocito trajno seksualno impotentan pa mu svi smetaju. Posebno aktivan kad je vani juzina.
    Nakon njega ide onaj sto imitira silica, pa jedan drugom odgovaraju i svadjaju se u krug.
    Onda dezurni kriticari svega i svacega, a u dzepu nemaju 30 maraka..evo culi da mali petrovic ima sto milijuna pa ajmo njega sprdati a gledali ga 35 minuta ukupno.
    Jucer smo pobijedili Tuzlu , grad od 120.000 stanovnika i gazdu koji igrace placa vise nego mi nase.
    Sarajevo kiksalo kuci protiv sela Krupe, Zrinjski jedva dobio selo Gabelu izmišljenim penalom, Zeljo sramotnim anti-fer plej potezom jedva etno selo Zvijezdu.
    Liga je takva kakva je , igraci takvi kakvi jesu, da znaju bolje ni jedan ne bi igrao po Bh livadama, ako netko toga nije svijestan uvijek im ligu prvaka na areni

• Ti si daleko NAJJADNIJI na portalu.Ti ne znaš šta ćeš sa samim sobom.Zato se borini dok ne buse prekasno a već je kasno.Ti si najvjerovatnije na toj južini (što je spominješ) radjen a nisi doradjen.

• Gledaj što se tiče te utakmice protiv Tuzle pa gledaj oni su jaka ekipa i po meni meni medju prvih su 5 ekipa.Pa gledaj postigli smo taj go i ostvarili tu pobjedu i na tom četvrtom mjestu smo.Je u pravu ste tu smo još u tom kupu i gledat ćemo da osvojimo taj kup.Pa je leži nam Sarajevo u kupu u pravu ste.Pa gledaj nije moje da komentiram trenera ali od Sabljića je bilo neponovljivo iskustvo nešto naučit.Hvala vama.