Koristi ga se tijekom studiranja, pisanja završnih radova, poslovnih mailova, novinskih članaka, blog objava…
Njegovu popularnost potvrđuje i podatak da je samo prošle godine pristupilo čak 450.000 korisnika i to iz više od 130 zemalja svijeta. Obradilo se 8 milijuna tekstova, a najviše ih je bilo, logično, iz Hrvatske – 83 posto. Ostatak je bio iz BiH, Njemačke, prenosi Vecernji.hr.
Najčešće se Hašek koristi radnim danima između 9 i 15 sati, putem stolnog računala, a više od 40 posto korisnika mlađe je od 34 godine.
Statistika je, prenosi i Fer.unizg.hr, pokazala i koje to riječi najviše muče Hrvate, odnosno koje većina piše pogrešno:
(www.jabuka.tv)
Postoji jednostavan način kako pregledavati Instagram sadržaj bez prijave i otvaranja korisničkog računa. Na Instagramu…
Udruga poljoprivrednika Federacije BiH obratila se otvorenim pismom visokom predstavniku Christianu Schmidtu, pozivajući ga da…
[gallery ids="777345,777344,777343"] U župi Bezgrešnog začeća BDM u Posušju uz koncelebraciju mnoštva svećenika, u nedjelju…
Problemi s bubrezima postaju sve češći, a jedna od važnih tema o kojoj treba voditi…
U Hollywoodu nije neuobičajeno da netko ima poznate roditelje ili djecu, ali rijetko kada se…
Otvaranje bolovanja u Federaciji BiH često izaziva nedoumice i kod radnika i kod poslodavaca, posebno…
Komentari:
Ne mogu vjerovati koliko miješaju č i ć 🙄
Zato sto si iz Hercegovine, tvrd jezik, poput tvrdog kamena😉; sto se na jezicnoj razini izrazava u prirodnoj mogucnosti razlikovanju ovih glasova
Meni je najjače kad naši ljudi kažu s menom ili s tebom 🤦♀️🤦♀️🤦♀️
Zato sto si iz Hercegovine, tvrd jezik, poput tvrdog kamena😉; sto se na jezicnoj razini izrazava u prirodnoj mogucnosti razlikovanju ovih glasova
Koliko moraš biti glup da ne znaš razliku između Č i Ć ?!
ije i je 🤦
Samo ikavica 😅
Najveće greške prave oni koji pišu pravopis. Naš pravopis je primitivan i nedovršen.
Vidim cesto „nemoj te“ „dodji te“ odma me nesto presijece 😅