Kiša golova u nastavku natjecanja na MNL MZ Široki Brijeg

Ovog ponedjeljka nastavljeno je natjecanje u Malonogomentoj ligi mjesnih zajednica Grada Širokog Brijega, a na turnir se iste večeri vratila momčad MZ Crne Lokve.

Upravo Crnolokvani su bili akteri u prvoj utakmici večeri. U vrlo efikasnom i uzbudljivom dvoboju s rezultatom 5:4 poraženi su od susjeda iz Ljubotića.

Crne Lokve su povele 2:0 preko Dragana Galića u 3. minuti, odnosno Jure Solde u 9. minuti. Ipak Ljubotići se do kraja prvog poluvrmeena vraćaju u igru s dva pogotka Maria Galića u 14. i 16. minuti. Crnolokvani ponovno dolaze u vodstvo u 22. minuti nakon autogola Ivana Vukoje. Samo minutu kasnije Antonio Kvesić poravnava rezultat na 3:3.

Ljubotićani u 30. i 31. minuti postižu dva pogotka i odvajaju se Crnolokvanima na ključnu prednost. Strijelci su bili Mario Galić i Dario Ljubić. U posljednjoj minuti susreta Crnolokvani su do kraja samo uspjeli smanjiti rezultat na konačnih 5:4 za Ljubotiće. Jure Soldo je postigao drugi pogodak.

U drugom susretu snage su odmjerili Buhovo i Jare, a pobjedu je odnijela momčad Buhova s rezultatom 4:3. Jarani su poveli preko Mile Zelenike u 5. minuti. Dvije minute kasnije Marko Ćosić poravnava rezultat, a u 16. minuti Buhovo prelazi u vodstvo preko Matea Ćosića.

Buhovo je iznenadilo Jarane

Ivan Buhač je donio Jaranima izjednačenje u 34. minuti, ali tri minute kasnije Buhovo ponovno vodi s 3:2 zahvaljući Franji Galiću. Isti igrač u 39. minuti postiže drugi pogodak i Buhovo se odvaja na dva razlike. Konačnih 4:3 postavio je Stjepan Buhač u posljednjoj minuti susreta.

U posljednjem susretu večeri, Kočerin je bio bolji od Uzarića s uvjerljivih 7:1. Uzarićani su poveli u 9. minuti preko Frane Sliškovića, ali ostatak utakmice je u potpunosti pripao Kočerinjanima.  Marijo Mikulić je izjednačio u 13. minuti, a Kočerin je do kraja utakmice postigao još šest pogodaka. Pogađali su još : Ivan Vukoja (17′), Toni Banožić (23′),  Ivan Kvesić (25′), Marko Kvesić (Blagin) (36′), Filip Ćuk (38′) i Marko Kvesić (40′).