Karačić: Raduje me lagani napredak u igri

Nakon tri domaća remija, momčad Širokog Brijega ostvarila je pobjedu protiv Krupe rezultatom 3:1.

“Plavo-bijeli” su poveli u 61. minuti nakon slobodnog udarca iskosa s lijeve strane kojeg je izveo Sesar. Vratar Ilić odbio je nogom do Barabana koji je iz kuta prebacio na drugu vratnicu, a tamo je najspretniji bio Bralić i udarcem glavom loptu od grede pospremio u mrežu.

Na 2:0 je nakon duge i lijepe akcije povisio Baraban na Markovićev ubačaj, a na 3:0 oštrim udarcem Barić samo četiri minute nakon što je ušao u igru. Gosti su smanjili na 3:1 u posljednjim sekundama utakmice preko Jašarevića.

Trener Krupe, Slobodan Starčević, je čestitao Širokom na apsolutno zasluženoj pobjedi, a s druge strane trener Širokog Brijega, Branko Karačić, je čestitao svojim igračima te istaknuo da ga raduje napredak u igri.