Karačić: Nejasno mi je kako pravimo kardinalne greške

Branko Karačić

Široki Brijeg je porazom od Mladosti prekinuo svoju mini-seriju od dvije pobjede.

“Nejasno mi je kako pravimo ovakve kardinalne greške. Mladost je zasluženo slavila, a mi smo joj to omogućili. Imali smo sve u svojim rukama, a onda smo upropastili stvar”, rekao je nakon utakmice vidno iznenađeni Branko Karačić.

Podsjećamo, Široki Brijeg je vodio s 1:0 pogotkom Wagnera iz 73. minute, a onda se u 75. minuti dogodio trenutak koji je prelomio utakmicu.

Vratar Soldo je napravio katastrofalnu pogrešku kada je ispustio loptu, pa je Mladost došla do poravnanja nakon čega su domaći do kraja susreta iz jedanaesterca u 85. minuti osigurali pobjedu, a samo minutu nakon toga postigli su i svoj treći pogodak.

30 komentara

• Jasno je Branku samo nece javno da kaze da su mu igraci losi. Vrijeme je da Bilobrk stane na gol. A na nama je da gledamo ovo paćenje . Moze li se itko bar posudit do kraja roka

• Koliko je još soldo imao gresaka osim ove? Da njega nije bilo pola utakmica ne bi dobili. Primao je golove koje moze primiti svaki golman, nije bilo nikakvih velikih gresaka sve do ove protiv Mladosti. Meni jedino nije jasno zašto je isad u Širokom zašto ne ide negdje gdje može fino zaraditi za života. Ovdje mu ni blizu nisu dali koliko je on njima dao….

• Musa je imao prošle i ranijih sezona odličnu ekipu, gubio je utakmice, gubio konce, autoritet itd Prvenstva i ostalo nam je izmicalo iako smo imali ogromne prednosti. Eto ti Musa kući ga vodi. U zadnjih 5-6 godina jedino je u Širokom radio, eo sad je slobodan nitko ga neće

• Pa nije on ispustio loptu nego soldo i to je prelomilo utakmicu a to sto je vama trener uvijek kriv to je vase al trebalo bi nase igrace malo ko sarajevo svoje pa bi vidio sto trce

• Realno, Široki ima dobre igrače, igrače za sam vrh premijer lige. Jedino sto nama fali je jedan trener koji ce u svakom trenutku sudjelovat u igri, bodrit i derat se na igrače. Jedan motivator kao što je Klopp u Liverpoolu. Karačić i Musa samo stanu pored klupe i gledaju kao da je sve u najboljem redu. Nema tog prenosenja trenerskog nagona na igrače, to je glavnina svega

• Pobro nemoj više komentirat molim te. Ti nisi Pecare vidio. Pa Karačić cijelu utakmicu galami, daje upute šta i kako… A tvoj komentar je pokazatelj da pojma nemaš i da Pecare vidio nisi. Najbolje da Kloppa dovedemo..

• vi gospodine očito niste gledali niti jednu utakmicu od kada je vodi karačić-pa on baš i sudjeluje u svakoj utakmici,dijeli savjete s klupe,komunicira s igračima…čak i pretrči više od nekih na terenu.zato poruka-ne pisati svakakve gluposti i bit anoniman nego otići i pogledati to o čemu već i pišete.ok?

• Cao anonimac…i igraci rovarite da branko ode do polusezone kao i dosad jer ako ostane na klupi vjerujte pola vas ostaje bez kluba..pola…zato pocmite odmah da ga zatraju

• Za anonimac u pravu si igraci su dobri ii bolji pod karacicem opet kazem liga je sad cudo mladost nas pobjedi mi krupu krupa slobodu vitez zelju metalege sarajevo i tako u krug shvatite da nema bise velike cetvorke ali smo tu mi zeljo sarajevo i zrinja a svake godine neki tim bljesne radnik mladost krupa ali se vec sljedece sezone ugase bice to ok

• Aje neseri,pa sta bi trebo on pretrcat oko klupe ko igraci u devedeset minuta i drecit se bezveze ko zadnji seljak,shvatite jednom vec da od govana nemozes pitu pravit nemamo igrace i cudite se sto je ovako,ako cete trazit Brankove greske to su Bilobrk na klupi umjesto da je prvi golman, Brekala i Pandju posudit Branitelju ako ih ovi uopce zele i onaj mali Corluka nek se vrati u Bekiju iz Gruda,hvalaaaaaa.

• Za anonimac aj majketi suti cuj dobri katastrofalnii pajdo vezni red drugaa ligaa obrana 4 cast pojedincima napad jedino krstaa sta ce on u napadu kad nemamo bekove koji nemaju blage veze a znaa svak on je skok igrac treba loptaa dobivat a tko ce njemu dodat boze sacuvaj silic mrs iz klubaa pod hitnoo

• Jebo trenere koji kmece na utakmici i teatralno masu i pokazuju,sto su radili cjeli tjedan sa ekipom da im nakon pet minuta poraju pokazivati sto da rade.

• oooo… Kako bi ih Mijo sad pošamarao ko zečeve da je tu!!! Jebbao bi im majku majčinu da ovako prospu bodove, plaće uredne a njih boli ku-rac za rezultate.

• Mijo dere stanove i pare po Zagrebu a vi sto mislite da je nesto puno pridonio klubu popusili ste tu pricu..