Karačić: Bili smo u grču ; Ilić: Čestitam igračima Širokog što se nisu valjali kad su imali vodstvo

Široki i Krupa na Pecari su u nedjelju odigrali zanimljivu utakmicu (2:2) u 25. kolu Premijer lige BiH.

Nakon utakmice komentar je dao trener domaćina, Toni Karačić.

Rezultatom sigurno nismo zadovoljni, međutim Krupa je na terenu bila opasna i kvalitetna. Prvo poluvrijeme je bilo na jako visokoj razini i s jedne i s druge strane. U drugom poluvremenu nismo igrali onako kako bismo trebali, sigurno nije bilo mirnoće, bili smo slabi u organizaciji napada. Imali smo i dovoljno prostora gdje smo mogli utakmicu riješiti u svoju korist.

Bez obzira sam što smo na kraju primili gol, činjenica je da smo bili u nekom grču. Čestitam Krupi i želi im puno uspjeha u nastavku prvenstva, kazao je Karačić.