Kaos u Antaliji: Zbog tučnjave igrača prekinut susret Borca i ruskog Krylyja Sovetova

Pripremni susret između banjalučkog Borca i ruskog kluba Krylya Sovetov prekinut je u 88. minuti pri vodstvu kluba iz Samare 1:0.

Razlog je masovna tučnjava i naguravanje nogometaša. Tijekom utakmice nervozni su bili igrači obje momčadi koji su se u nekoliko navrata naguravala i ulazili u klinčeve, a stradala je i arkada Dejana Melega.

Sve je kulminiralo u samoj završnici kada je Smirnov odgurnuo i oborio Kujundžića nakon čega je nastao kaos.

Pojedinci s obje strane smirivali su strasti, ali je turski sudac odlučio prekinuti susret koji se igrao u Antaliji.

Inače, pogodak za rusku momčad postigao je Ezhov Roman u 57. minuti. Borcu je ovo bio četvrti pripremni poraz u Antaliji.