Jusup: Nisam zadovoljan s nekim stvarima

Široki je u 11. kolu Košarkaškog prvenstva BiH na Pecari s 99:85 bio bolji od Zrinjskog.

Trener Širokog Danijel Jusup izrazio je zadovoljstvo pobjedom, ali je imao zamjerke na određene dijelove igre.

Mislim da smo u prvom poluvremenu, a posebno u drugoj četvrtini bili dosta agresivni i pretrčali Zrinjskog. Međutim, došlo je do nekog opuštanja u trećoj četvrtini gdje su oni odigrali angažirano i smanjili na neku razumnu razliku. Uglavnom smo kontrolirati rezultat cijelu utakmicu, ali nisam zadovoljan s nekim stvarima u igri i to ćemo morati popraviti za sljedeću utakmicu, kazao je Jusup, prenosi Fena.

Danijel Jusup

Trener Zrinjskog Neven Nikolić čestitao je Širokom na pobjedi i rekao kako se njegova momčad dobro prikazala u nekim dijelovima utakmice.

Čestitam Širokom na zasluženoj pobjedi. Mi smo imali razdoblje dobre igre, ali i neke crne rupe zbog kojih se protivnik rezultatski odvojio od nas. Imali smo samo sedam igrača u rotaciji i osjetio se umor i iscrpljenost. Pali smo fizički u nekim trenucima i to je Široki kaznio. U nedjelju igramo protiv Leotara, imamo sedam dana za pripremu i pokušat ćemo iznenaditi velikog favorita, naglasio je Nikolić nakon utakmice u Širokom Brijegu.