Juniori Zrinjskog nakon penala svladali Široki Brijeg i plasirali se u finale Kupa BiH

Juniori Zrinjskog plasirali su se u finale Kupa BiH (U-19) nakon što su boljim izvođenjem jedanaesteraca svladali vršnjake iz Širokoga Brijega.

Nakon 90 minuta igre rezultat je glasio 1:1. Mostarce je u vodstvo doveo Patrik Bošnjak u 9. minuti utakmice dok je Stipe Tokić u završnici prvog poluvremena izjednačio na 1:1.

U ovoj fazi natjecanja igrala se samo jedna utakmica, a ovaj polufinalni susret odigran je u utorak na pomoćnom terenu stadiona ”Pod Bijelim brijegom” u Mostaru.

Zrinjski će u finalu igrati s boljim iz drugog polufinalnog susreta u kojem se u srijedu sastaju Olimpik i Zvijezda 09.

• HŠK ZRINJSKI: Sefo Anis, Tiro Semir, Žuljević Vinko, Šuta Riad, Vrankić Ivan, Sučić Petar, Miličević Petar, Šetka Petar, Škembić Ahmed, Bašić Ivan, Bošnjak Patrik. Pričuve: Trišić Milan, Stipinović Matija, Vrljić Franjo, Kolobara Mateo, Sabljić Franko, Mičeta Robert, Šilić Nikša. Trener: Cvitanović Dalibor
  • NK ŠIROKI BRIJEG: Ivan Puljić, Ivan Mustapić, Gabrijel Drmač, Mate Zvonimir Lasić, David Martić, Ivan Grgić, Stipe Tokić, Luka Miletić, Josip Planinić, Marko Šimić, Filip Brekalo. Pričuve: Vanja Džidić, Mario Vukoja, Tomislav Krstanović, Andrej Blek, Petar Kolenda, Lovre Alilović, Karlo Marić. Trener: Anto Kokić