Juniori Širokog Brijega prvaci BIH!

U posljednjem kolu omladinske premijer lige juniori Širokog Brijega svladali su izravnog konkurenta i osvojili su dvostruku krunu, dok su kadeti poraženi te je momčad Kozare novi kadetski prvak.

KADETI: Olimpic – Široki Brijeg 3:2

U teškim uvijetima kadeti Olimpica i Širokog odigrali su odličnu utakmicu, u kojoj su Širokobriježani propustili nekoliko izglednih prilika zahvaljujuči odličnom golmanu domaćina Husiću. Olimpic je poveo sa 1:0 kada u prvom poluvremenu pogođa Mekić. U drugom poluvremenu Ljuca koji je bio tek ušao odličnim udarcem pod prečku povećava na 2:0. Široki je uspio poravnati pogocima Šaravanje i Petrovića, da bi pobjedu domaćinima osigurao Ćorović. Pri rezultatu 1:2 sudac je propustio dosuditi i kazneni udarac za Široki kada nakon ubačaja Petrovića lopta pogađa u ruku domaćeg igrača. Ovim rezultatom ekipa Kozara postala je novi kadetski prvak BIH.

JUNIORI: Olimpic – Široki Brijeg 2:3

U utakmici juniora koja je direktno odlučivala o naslovu prvaka ekipa Širokog slavila je sa 3:2 i tako osvojila dvostruku krunu. Olimpic je poveo pogotkom Duljevića u prvom poluvremenu da bi u nastavku bio potpuni preokret Širokog kada dvaputa pogađa Barišić te Kovačević. Ipak domačini su do kraja uspjeli samo smanjiti rezultat na 3:2 iako su posljednih pola sata imali i igrača više. Na kraju veliko slavlje Širokobriježana.

ČESTITKE kadetima Kozare i juniorima Širokog Brijega na osvojenim titulama!