Juniori Širokog Brijega poraženi u Sarajevu

Juniori Širokog Brijega su u 11. kolu Premijer lige BiH na gostovanju u Sarajevu poraženi od istoimenog domaćina s rezultatom 3:1

Domaći su poveli 14. minuti kada Kadrić pogodio mrežu gostiju. Samo pet minuta kasnije Islamović je odlično ubacio, a Nargalić glavom pogađa pored vratara gostiju Puljića,

Juniori Širokog u 29. minuti smanjuju rezultat. Grgić je odlično asistirao, a Lukić je pogodio za 2:1.

Sarajevo je odlučnije ušlo u drugi dio utakmice, a u 54. minuti nakon jedne dobre akcije i asistencije Konjalića, ponovo je Nargalić na pravom mjestu koji postavlja konačnih 3:1.

SARAJEVO: Dagoja, Sabljica, Husić, Hasančić (63. Gušo), Konjalić, Nargalić (77. Fetahović), Kadrić, Đuderija (84. Obuća), Živković (68. Šuvalija), Islamović, Tabak

ŠIROKI BRIJEG: Puljić, Vištica, Alilović, Sučić (60. Kujundžić), Lukić (85. Ivoš), Sesar, Martić, Krešić, Grgić (78. Međugorac), Tadić (75. Miletić), Tokić