Je li Široki oštećen u utakmici protiv Borca?

NK Široki Brijeg upisao je na domaćem terenu remi protiv Borca iz Banja Luke rezultatom 2:2 na otvaranju proljetnog dijela prvenstva.

Široki je loše ušao u susret i gosti su to iskoristili na najbolji mogući način. U 14. minuti već su imali dva pogotka prednosti i činilo se da domaći ne mogu pohvatati konce igre.

Sporna situacija koja je mogla promijeniti tijek susreta već u prvom dijelu utakmice dogodila se u 21. minuti kada su igrači Širokog smatrali da je Danilović igrao rukom u kaznenom prostoru, ali sudac Šehović nije se oglasio tako da se na odmor otišlo se prednošću Borca od 0:2.

Pogledajte spornu situaciju:

Golovima Pervana u 56. minuti i Angelova u 69. Široki dolazi do izjednačenja i prikazuje potpuno drugačiju igru. Široki je bio bolji do kraja susreta i malo je nedostajalo da dođe do potpunog preokreta. Nova sporna situacija dogodila se na samom kraju susreta.

Nakon velike gužve u šesnaestercu gostiju, Ante Hrkać je pao nakon povlačenja, ali sudac Šehović samo je crvenim kartonom nagradio Nenada Džidića, trenera vratara Širokobriježana.