Izviđač slavio u Širokom Brijegu nakon dvije godine (27:37)

Rukometaši Širokog su u 12. kolu Prve lige Rukometnog saveza Herceg-Bosne poraženi u dvorani Tucak protiv Izviđača te su tako Ljubušaci nakon dvije godine slavili u Širokom Brijegu i nanijeli uvjerljiv poraz Širokom 27:37 (13:19) te osigurali titulu jesenskog prvaka.

Širokobriježani su imali prednost u prvih pet minuta utakmice, no nakon serije ranih isključenja, gosti su iskoristili priliku i ostvarili prednost od nekoliko pogodaka razlike. Do kraja poluvremena ubojitim kontrama Ljubušaci su podizali prednost, no u zadnjih par minuta domaćini su uspjeli smanjiti zaostatak na minus šest te se rezultatom 13:19 otišlo na odmor.

U nastavku susreta domaćini nisu uspjeli ozbiljnije ugroziti vodstvo Izviđača te su na kraju gostujući rukometaši slavili pobjedu 27:37.

Kruno Hrkać s 10 i Frano Slišković 9 pogodaka predvodili su Široki, dok su Šarac i Mijatović sa 7 te Prskalo i Beljo sa 6 pogodaka najviše pomogli Izviđači da odnese puni plijen iz Širokog Brijega.