Izbično, Ciglana Gradac i Lijeva Obala pobjedama otvorili osminu finala MNL MZ Široki Brijeg

Osmina finala Malonogometne lige mjesnih zajednica Grada Širokog Brijega započela je u četvrtak navečer.

Izbično je u prvoj utakmici s 3:2 svladalo Buhovo.

Buhovo je povelo u devetoj minuti preko Marka Ćosića, a u 18. je na 1:1 izjednačio Ante Crnjac. Potpuni preokret Izbičnom donose Mirko Hrkać u 30. i David Crnjac u 33. minuti. Poraz Buhova ublažio je Marko Galić tri minute prije kraja utakmice.

U drugoj utakmici večeri Ciglana Gradac je s 2:0 pobijedila Kočerin.

Golove su postigli Damir Ćavar u 16. i Matej Karačić u 24. minuti.

Gledatelji su u posljednjoj utakmici mogli uživati u pravoj golijadi. Lijeva Obala je s 5:4 svladala Biograce.

Lijeva Obala je već u prvom poluvremenu vodila s 3:0 golovima Wagnera (8. minuta), Ivana Bondže (18. minuta) i Vinka Zadre (20. minuta).

Na 3:1 smanjio je Robert Ćuže u 24. minuti, Wagner dvije minute kasnije drugim golom vraća prednost na tri gola razlike, ali samo nekoliko sekundi kasnije kapetan Biograca Mario Ćorić zabija za 4:2.

Wagner trećim golom u 33. minuti rješava pitanje pobjednika, a poraz su do kraja utakmice ublažili Mario Ćorić i Ante Ljubić.