Incident na kraju susreta obilježio povratak HRK Široki u GSD Pecara

Rukometna utakmica između HRK Široki i RK Kiseljak prekinuta je u 27. sekundi prije kraja pri vodstvu Širokobriježana 30:29. Riječ je o utakmici 13. kola Prve lige Rukometnoga saveza Herceg-Bosne igranoj u dvorani Pecara u Širokom Brijegu.

Pobjeda će pripasti Širokom, a Rukometni savez Herceg-Bosne odlučit će hoće li to biti pobjeda rezultatom 30:29 ili 10:0.

Nakon što su se smirile strasti, suci su prekinuli utakmicu, a diskvalifikaciju, odnosno crveni karton zbog udaranja loptom protivničkoga igrača dobio je igrač Kiseljaka Gogić, dok je Marušić zaradio isključenje na dvije minute.

Desetak minuta nakon incidenta igrači su se ipak prijateljski pozdravili te su zajedno izašli s terena Pecare uz pljesak publike koja je nosila domaće rukometaše kroz ovaj susret.

Spomenimo i to da je rezultat nakon prvoga poluvremena bio 13:13, dok su u nastavku gosti iz Kiseljaka imali prednost od tri pogotka razlike, no mlada momčad Širokoga nije odustajala te je u posljednjim minutama preokrenula susret i povela, nakon čega je došlo do prekida.