Igrač Tottenhama uletio na tribinu i krenuo u obračun s navijačem

Nogometaši Norwich Cityja izborili su sinoć plasman u četvrtfinale engleskog FA kupa nakon što su na gostovanju pobijedili Tottenham boljim izvođenjem jedanaesteraca s 3:2. Utakmica je završila 1:1.

Momčad Josea Mourinha teško je proživjela poraz. Jednog od tragičara Gedsona Fernandesa, koji nije uspio zabiti s bijele točke, suigrači su pokušali utješiti.

Među njima je bio i Eric Dier, sigurni izvođač jedanaesterca, koji je bio toliko pod dojmom da je nakon dvoboja uletio na tribinu i krenuo se obračunati s navijačem.

Iako se u početku nagađalo da je išao braniti suigrača Fernandesa, kojem su nakon promašenog kaznenog udarca upućene rasističke uvrede s tribina, britanski mediji tvrde da je nogometaš Tottenhama izgubio kontrolu jer je navijač vrijeđao njega i njegova mlađeg brata koji je također bio na tribinama.

Neovisno o razlogu ove neuobičajene intervencije, Dieru prijeti velika kazna zbog ovakvog ponašanja.

Dodajmo kako je Tottenham u Londonu poveo u 13. minuti preko Jana Vertonghena, a izjednačio je švicarski Hrvat Josip Drmić u 78. minuti, prenosi HRT.

Kako se rezultat više nije mijenjao, ušlo se u lutriju kaznenih udaraca, a u junaka se prometnuo nizozemski vratar Tim Krul koji je obranio dva udarca igračima Tottenhama. Nizozemac je zaustavio udarce Troyja Parrotta i Fernandesa, dok je Erik Lamela pogodio okvir gola. U suparničkim redovima promašio je tek Kenny McLean.