Igokea uvjerljiva protiv Širokog u trećoj utakmici (62:47)

U trećoj utakmici play off-a za prvaka BiH igranoj u Aleksandrovcu, košarkaši Igokee uvjerljivo su pobijedili još uvijek aktualnog prvaka BiH, Široki WWin, rezultatom 62:47.

Ovom pobjedom ‘Igosi’ su došli u priliku da već u idućoj utakmici, koja se igra u subotu na Pecari, postanu novi prvaci Bosne i Hercegovine.

Široki je katastrofalno ušao u utakmicu te je prvu četvrtinu izgubio 18:5. U drugoj četvrtini Široki je živnuo te smanjio zaostatak, a na poluvrijeme se otišlo rezultatom 28:22.

U trećoj četvrtini Širokobriježani se u nekoliko navrata približavaju Igokei, no domaći košarkaški ne posustaju te nakon treće četvrtine vode rezultatom 44:32.

Početkom posljednje četvrtine Široki dolazi na zaostatak -4 no tricama Jorovića i Klještana domaćini opet povećavaju prednost. Do kraja susreta Igokea je rutinski održala vodstvo te upisala pobjedu i te dobila prvu ‘meč loptu’ za naslov prvaka Bosne i Hercegovine.

Najbolji u redovima Igokee bili su: Komatina 14, Jorović 13, Klještan 11, a kod Širokog WWin: Ramljak 14, Šakić, Rikić i Jones po 8 poena.

3. utakmica finala play off-a za prvaka BiH:

KK Igokea – HKK Široki WWin 62:7 (18:5, 10:17; 16:10, 18:15)

18 komentara

• Trener za kurac,stavlja Baraća da skače za loptu a Rikića drži na klupi?? Nezna time aut zatražiti kad ne ide.Igrači svi osim Rikića i Ramljaka se usrali ko grlice.Ali opet ću doći u subotu i navijati za vas.

• je si li ti ikad gleda rikića barać je za njega avion a šutalo je pao u igri čim ih aco zovne u onu reprezentaciju propale zemlje ne igraju a barać večeras loš bili poplašen a trener je posebna priča uzmite velića za ove 2 utakmice

• doći ću i ja u subotu,ali znam da sad nemamo skoro nikakve šanse :/
    nego šta slijedi ako Široki čnekim čudom pobjedi?
    jeli se opet igra u Aleksandrovcu ili će biti prvak onaj ko ima više koš razlike!
    da napomenem,Široki je oba puta izgubio po dosta razlike a kad je pobjedio,pobjedio je s 1 košom razlike!

• za hjk igra se na tri dobivene kakva su ti to pitanja,igra sudjenje atmosfera i sveukupna utakmica teska katastrofa

• nek oni pripremaju torte neki su to radili 2 puta pa plakali a mi jednom rezali tortu na žovnici a jednom u pola 4 na mostu skandirali dvojici josipa vrankoviću i kožulu svi koji vole klub u subotu na pecaru samo ŠIROKI

• Nemam običaj ovako blatit posle poraza al moram ovaj put..barać pa našto si spao izgledaš bezvoljan i kao da preko kurca igraš..široki pratim od 2002 i ovakvo nezalaganje tima nisam vidio..Pa vi ustanju niste bili zabit koš (prva četvrtina) pa jeli to žalosno a još je gore što mi svi znamo da možete bolje igrati..izgledate kao neki plaćenici koji igraju za umjetni klub..VUJO pokaži im neke isječke dok smo s bosnom igrali dok je david svaki put golijata ponizivao…Već sam se pomirio s tim da ABA ligu nećemo igrati..I sad da postavim pitanje kada je se dvorana pravila zašto ste sve prostore prodali zašto grad(klub) ih nije uzeo i ubirao najam od toga i jednim dijelom se financirao jer znam šta će sad bit nema love da se pozivnica plati…jako žalosno dečki kako ste odigrali i nema veze neka su kvalitetniji od vas 10 puta al malo žara borbe za taj klub pokažite…a onog crnju nek nabiju u afriku odakle je došao sine pa tebi embrango na pucanje 3 treba staviti

• Kad je bilo najteze Velic je UTEKO i tada je visila ABA liga a Planinic je presao u Makabi .Momci su na celu sa Vujanovicem izborili ABA ligu a sad kad izgube od ekipe koja je zavrsila ABA ligu na prvom mjestu jebete im mater.Jedan igrac Igokee kosta koliko citava momcad Sirokog.LJUDI BUDITE REALNI I SRETNI!!! ZIVOT ZA SIROKI!!!!

• nikad ne napadam naše košarkaše kad izgube ako su se borili i dali sve od sebe,ali poslije večerašnje utakmice nisu zaslužili ništa drugo! sramota kako su igrali,samo se brukaju! i možete sad za mene reći da sam dežurni žugator i slične nadimke, nek ih je sramota kako su večeras igrali. al opet ću doći u subotu jer volim Široki!

• nažalost nije vujo loš ali ko trener se gubi i u subotu i u aba lizi i večeras ekipa ne daje koš po 5 min on ne zove time-out a da mu je roster jadan po broju ograča za rotiranje to stoji makar da je peršić tu pa jedan igrač više za rotacije ali se još ne mogu otet dojmu sa malo boljim ulazom u utakmicu smo ovo mogli dobit

• navijač u pravu si,al imam dojam da vujo zaspe na klupi,riki mu najraspoloženiji on ga drži na klupi,a 5min u7ta nismo dali koša on ne zove timeout .nije problem izgubit al kakve greške u napadu bruka jedna pet puta šut za tri i ni tablu pogodit,,…ekipa ima potencijala al nema ko da ga iskoristi.vjerni navijač

• ponasanje nula, niste posteni ,da ovako igraju nogometasi Sirokog vi bi ih razapeli pogotovo strance,pogledajte Sutala po covjek je na Marsu a ne na utakmici,totalna nesloga,dezorganizacija ,nikad losiji , ako si na terenu budi posten prema sebi i odigraj muski ili ne izlazi ako si u problemima i to je jedino ispravno i posteno , dok je tako bilo bili ste i pobjednici i ponos a sada ste nista, ne zaboravite u zivotu i sportu je stalno samo POTVRDJIVANJE.

• moj navijacu moze igrac igokee kostati koliko hoce a nije istina jer nikada losiji nisu bili na dlanu su nam se nudili ali svi govore jedno sto ti ne kapiras jer nisi posten nego slijep RADI SE O TOME DA SE OVA EKIPA NE BORI ZA SVOJ SIROKI I BASTA.