Ibrahimovića vulgarno vrijeđali u Beogradu, porciju uvreda dobio i Rebić

Milan je u u prvoj utakmici šesnaestine finala Europske lige gostovao kod Crvene zvezde u Beogradu te je u samoj završnici ispustio pobjedu. Srbijanski prvak zabio je za 2:2 trećoj minuti sudačke nadoknade i to u situaciji s igračem manje.

Iako je doputovao u Beograd, švedski napadač Zlatan Ibrahimović nije nastupio u redovima Milana. Cijeli je susret proveo na tribinama, gdje je trpio brojne uvrede od malobrojnih navijača koji su se našli na stadionu.

Sjedi dolje Zlatane, je*at ću ti majku. Pi*ko jedna. Balijo jedan smrdljivi u usta te je*em, čulo se s tribina Marakane.

Ibra se nije previše obazirao na te uvrede te je ostao mirno i opušteno sjediti i gledati utakmicu. Snimka s Ibrahimovićem je najvjerojatnije nastala na poluvremenu utakmice.

Iz svečane lože je vrijeđan i Ante Rebić koji je odigrao prvih 45 minuta za Rossonere. Hrvatu su promijenili nacionalnost te su mu dobacivali: Rebiću, Srbine.

Zvezda s igračem manje do boda protiv Milana, od prve minute igrali Mandžukić i Rebić