I dalje nezaustavljive: Širokobriježanke upisale novu pobjedu bez primljenoga pogotka

Nogometašice Širokoga Brijega u četvrtom kolu Prve ženske lige Federacije BiH ogledale su se s nogometašicama ŽNK Čelik iz Zenice, a s drugoga uzastopnoga gostovanja vratile su se s novom  pobjedom bez primljenoga pogotka.

U četvrtoj pobjedi u nizu, ekipa Širokobriježanki slavila je rezultatom 0:3. Pogotke su postigle Josipa Musa, Branka Bagarić i Matea Marušić, a ekipa je tako zadržala prvo mjesto uz maksimalnih 12 bodova i impresivnu gol-razliku 34:0.

Prvo poluvrijeme proteklo je u ispitivanju snaga te se na poluvrijeme otišlo netaknutih mreža. Širokobriježanke su u nastavku utakmice krenule ofanzivnije i slomile otpor domaćina u 60. minuti, kada se među strijelkinje upisala Josipa Musa.

Četiri minute kasnije prednost gošći povećala je Branka Bagarić, a Matea Marušić u 81. minuti riješila je pitanje pobjednika i postavila konačan rezultat 0:3.

U petom kolu na Mostarskom Blatu očekuje se veliki derbi između nogometašica iz Širokoga Brijega i ŽF/NK Emina iz Mostara.