HŽOK “Smeč” bez seta u Sarajevu

Odbojkašice HŽOK “Smeč” iz Širokog Brijega poražene su u gostima u Sarajevu protiv ekipe OK “Novi Grad” rezultatom 3:0.

Iako to rezultat ne pokazuje, susret je bio borben i igralo se dobro. Širokobriježanke su pružile priliku većem broju mladih odbojkašica, koje su igrale najveći dio susreta.

U drugom setu igrano je 50 poena te su domaće odbojkašice set dobile rezultatom 26:24.

Borbom u drugom setu pokazale smo da se možemo nositi s jakim ekipama i da imamo kvalitetu, izjavili su za portal Jabuka.tv iz HŽOK “Smeč”.

Unatoč porazu od ekipe Novog Grada, Širokobriježanke su najavile da nastavljaju s radom i pripremama za sljedeći susret, koji sljedećeg vikenda na Pecari igraju protiv ekipe Igman Natura.