Ljubitelji nogometa tako s veseljem mogu očekivati nove utakmice Hrvatske nogometne lige, Premijer lige BiH, engleske Premier lige, talijanske Serie A i španjolske La Lige, a zaljubljenici u košarku redovito pratiti NBA natjecanje.
Od ostalih velikih nogometnih natjecanja, na kanalima Arena Sporta će se naći i utakmice Lige prvaka, Lige UEFA i Konferencijske lige.
Jako je bitno da korisnici shvate kako su prikazivačka prava velikih događaja dio tržišne utakmice. Davno su prošla vremena kada se plaćala TV pretplata, a sadržaj od važnosti se samo pojavljivao na TV ekranima. Veliki događaji su danas platforma za velike igrače, od klubova, menadžera, pa da oglašivačke industrije. Naša strategija je uvijek bila učiniti sve kako bi naši korisnici dobili maksimum onoga što možemo osigurati u određenom trenutku. Zato smo jako zadovoljni produljenjem ugovora sa Arena Sportom i vjerujem kako će ova vijest oduševiti sve ljubitelje sporta. HOME.TV je bila i jeste vodeća IPTV platforma u BiH po pitanju sportskog sadržaja, rekao je Tomislav Ruk, član Uprave HT ERONET-a.
*Sponzorirani članak
Nakon pobune Hajduka pala je odluka o budućnosti Brune Marića, a svoje stajalište iznio je…
Zvijezde su samo ljudi, baš kao i svi mi, pa se i one susreću s…
Bruno Petković prvi put se oglasio nakon što je napustio Dinamo i potpisao za turski…
Nakon više od 200 izvedbi širom regije i svijeta, emotivna monodrama Enisa Bešlagića “Da sam…
Google je priznao da njihov sustav za rano upozoravanje na potrese nije ispravno reagirao tijekom…
Modernizacija i naoružavanje Oružanih snaga BiH smetaju samo onima koji ne vole Bosnu i Hercegovinu…