Hrvatski izbornik psovao igračima, komentator se ispričavao gledateljima

Hrvatska vaterpolska reprezentacija pobijedila je Njemačku 13:9 u utakmici drugog kola Svjetskog prvenstva.

Momčad Ivice Tucka ušla je u posljednju četvrtinu sa šest golova prednosti, no uslijedio je neobjašnjiv pad. Njemačka se vratila na tri razlike.

Ivica Tucak pozvao je time-out i ljutito objasnio svojim igračima da ne mogu tako nastaviti igrati.

Dođete u kontru jedan na nula, od k*rca šutevi u golmana, ja ću lako… Koji vam je k*rac?! Sad se je**ite svima koji vam skaču po glavi, pet puta sami, šut u prsa… Koji vam je k**ac, rekao je vidno ljutit Ivica Tucak tijekom tog time-outa.

HTV-ov komentator Luka Petrinec morao se ispričati gledateljima jer su se psovke čule u prijenosu, prenose hrvatski mediji.

Bašić je nakon toga zabio dva pogotka u posljednjoj četvrtini i tako osigurao Hrvatskoj mir do kraja utakmice.