HOK Široki s nikad mlađom momčadi poražen od Čapljine

Odbojkašice Širokog doživjele su četvrti ovosezonski poraz u 6. kolu Prve ženske federalne lige – skupina A3 od momčadi HOK Čapljina II rezultatom 0:3 (9:25, 11:25, 10:25)

S nikada mlađom momčadi HOK Široki je novu sezonu otvorio domaćim porazom u dvorani Druge osnovne škole Široki Brijeg protiv vodeće i jedine neporažene momčadi skupine A3 Čapljine II.

Gošće iz Čapljine u utakmicu su ušle kao apsolutne favoritkinje te su za 57 minuta igre slavile protiv mlade i neuigrane momčadi Širokog koja je doživjela velike promjene po pitanju igračkog kadra za vrijeme zimske stanke.

Da je Čapljina suvereni vladar skupine A3 Prve ženske federalne lige govori podatak da u pet utakmica nisu izgubile niti jedan set!

HOK Široki u 7. kolu 22. veljače dočekuje drugoplasirani Troglav iz Livna, dok HOK Čapljina II dočekuje Ljubuški.