HOK Široki pobjedom nad Livnom preuzeo vrh ljestvice

O novom odbojkaškom klubu u Širokom Brijegu pisali smo već nekoliko puta te Vas redovno izvještavamo u njihovim uspjesima. Sjajne vijesti stigle su nam ovog vikenda, naime u derbi utakmici 5. kola 1. lige FBiH – jug, odbojkašice HOK-a Široki su na gostovanju u Livnu porazile do tada ne poraženu momčad OK Troglav 3:1 u setoviima (14:25, 25:11, 25:15, 25:18).

U prvom setu Livanjke su izgledale uvjerljivo te su tako i osvojile prvi set. No, to je sve što smo vidjeli od domaćina, u nastavku utakmice HOK Široki se budi te preuzima konce igre u svoje ruke. Drugi set mlade Širokobriježanke osvajaju rezultatom 25:11 te najavljuju preokret utakmice. Fenomenalnom igrom u nastavku osvajaju još dva seta (25:15, 25:18) te osvajaju prva tri gostujuća boda i preuzimaju vrh prvenstvene ljestice.