Hoffenheim oduševljen izvedbama hrvatskog igrača

Hoffenheim je u prvom kolu Bundeslige kao gost svladao Augsburg s 4-0 (1-0), a Andreja Kramarića hvale trener i suigrači.

Kramarić je bio asistent za prva tri pogotka svoje momčadi.

Prvo je u 37. minuti ubacio na glavu Bruuna Larsena, da bi u nastavku njegova dodavanja za pogotke koristili Adamyan u 78. i Rutter u 87. minuti. Konačni rezultat postavio je Rudy u petoj minuti nadoknade. Hrvatski reprezentativac odigrao je cijeli susret za Hoffenheim.

Trener Hoffenheima Sebastian Hoeneß je nakon utakmice istaknuo kako je Kramarić bio izvanredan.

Hrvatskog reprezentativca hvale i suigrači.

On dijeli idealne lopte, točno onakve kakve vam trebaju. Jako je zabavno igrati s njim. Naravno da bi mi bilo drago da je i on zabio gol, ali preživjet će i s tri asistencije, našalio se Sargis Adamyan.

Strijelac prvog pogotka Jacob Bruun Larsen nije krio zadovoljstvo nakon Kramarićeve asistencije, prenosi HRT.

Sjajno je igrati s njim, a uz to je i sjajna osoba, zaključio je.