HKK Široki ostvario desetu pobjedu u nizu

HKK Široki je upisao desetu pobjedu u nizu slavljem 63:58 protiv Slavije u GSD Pecara.

Širokobriježani su na trenutke u prvom poluvremenu imali i dvoznamenkastu prednost, ali na kraju treće četvrtine rezultat je bio 43:43, pa je bilo jasno da će posljednja dionica odlučiti.

U ovom razdoblju utakmice, domaćin se ipak bolje snašao i upisao pobjedu.

Za pobjedu Širokobriježana najzaslužniji su bili Amerikanci Daishon Knight i Emmanuel Little.

Obojica su ubacili po 19 poena, Knight je tome dodao dva skoka i tri asistencije, a Little deset skokova i asistenciju.

Dobru utakmicu za Slaviju odigrao je Ajdin Penava, koji je zabilježio 17 poena, 14 skokova i dvije asistencije.

Široki i Borac imaju po sedam pobjeda i jedine su dvije stopostotne momčadi u prvih sedam kola natjecanja. S druge strane, Budućnost je na omjeru 5-2, a Slavija na omjeru 3-4.