Hercegovina slavila protiv Squarea

MNK Hercegovina pobijedila je dubrovački Square 3:2 u prijateljskoj utakmici igranoj u subotu navečer u dvorani Pecara u Širokom Brijegu.

Petoplasirani sastav Premijer futsal lige svladao je trećeplasirani klub 1. Hrvatske malonogometne lige u generalnoj provjeri pred nastavak sezone.

Inače, u redovima Squarea igra Širokobriježanin Mirko Hrkać te jedan od ponajboljih hrvatskih malonogometaša Dario Marinović koji je ovaj susret odgledao s klupe.

Dubrovčani su poveli u 5. minuti pogotkom Nokovića, no vodstvo im je trajalo samo tri minute. Širokobriježani su u 8. minuti izjednačili na 1:1 preko Vukoje, dok je Mikulić u 11. minuti pogodio za preokret (2:1).

Palac je u 33. minuti bio strijelac za 3:1 dok je Kljunak u 38. minuti smanjio na 3:2.

Hercegovina sljedeći vikend u 10. kolu Premijer futsal lige BiH gostuje u Doboju kod istoimene momčadi te kreće u lovu na četvrto mjesto uoči doigravanja za prvaka BiH.