Hercegovina sa 7 postignutih golova izborila nova 3 boda

U 10. kolu Prve lige FBiH u futsalu, MNK Hercegovina je slavila protiv MNK Bubamara Cazin.

MNK Hercegovina je sjajno otvorila utakmicu visokim pritiskom koji je nagrađen golom u 9. minuti. Strijelac je bio Mušan, ali su do kraja poluvremena domaćini izjednačili preko Bosnića.

Na početku drugog poluvremena Bosnić je još jednom bio precizan te je Bubamara vodila 2:1 u 22. minuti susreta.

Nije dugo trebalo Hercegovini da se razbudi te su već dvije minute kasnije golovima Franje Skoke i Blage Gašpara prešli u vodstvo od 2:3.

KRAAAJ ❗

Naša momčad do 22. minute borila se s realizacijom što je protivnik iskoristio i zadržavao minimalnu prednost,…

Posted by MNK Hercegovina on Sunday, February 14, 2021

Gosti nisu imali problema privesti utakmicu kraju te su dokrajčili Bubamaru s još četiri gola, čime je konačan rezultat bio 2:7 za MNK Hercegovina.

U sljedećem kolu Hercegovina dočekuje HMNK Rudnik koja je posljednja u ligi.