Hercegovina poražena u povijesnoj utakmici

Širokobriješka Hercegovina poražena je 2:3 od Sloge iz Uskoplja u prvom kolu Premijer futsal lige BiH igranom u subotu navečer u dvorani Pecara.

Bila je ovo povijesna utakmica za Širokobriježane s obzirom da im je ovo bio debitantski nastup u najelitnijem rangu bh. futsala.

Hercegovina je postigla prvi zgoditak na ovoj utakmici, a gosti su se probudili u drugom poluvremenu kada su postigli tri gola, ali to nije bio konačan rezultat susreta.

U posljednjoj minuti momčad iz Širokog Brijega uspjela je smanjiti prednost gostiju, postigavši još jedan pogodak, tako da je konačan rezultat susreta glasio 2:3.

Prvo kolo Premijer futsal lige Bosne i Hercegovine, koja se igra na razini cijele države, odigrano je u Gradskoj sportskoj dvorani Pecara gdje će ubuduće nastupati širokobriješka momčad.

U početnom sastavu za MNK Hercegovina nastupili su: Grbešić, Ivanković, Ćavar, Čolak i Marušić, a trener momčadi je Marin Ćorluka.