Hercegovina pobijedila Salines: Pogledajte golove

Hercegovina je u drugom susretu četvrtfinala slavila protiv Salinesa rezultatom 6:3 čime je izjednačila rezultat ove 1/4 finalne serije na 1:1.

Domaćin iz Širokog Brijega odmah je u prvim minutama susreta stvorio nekoliko opasnih prilika pred golom Salinesa.

Nekoliko dobrih prilika su imale obje ekipe, ali su golmani bili na visini zadatka.

Dobra igra Hercegovine nagrađena je u osmoj minuti kada je Mario Mikulić-Pavo zabio za vodstvo od 1:0.

Samo dvije minute kasnije Ante Grbešić krade loptu i zabija za 2:0.

Salines se vraća te zabija za smanjenje vodstva, da bi nedugo nakon toga David Barbarić povećao vodstvo na 3:1 u korist Hercegovine.

U nastavku susreta gosti su postigli još dva pogotka tako da je nakon regularnog dijela susreta rezultat bio 3:3, nakon čega su malonogometaši igrali produžetke.

Domaćin je prvi došao do vodstva nakon što je Anđel Čolak odličnim udarcem iz daljine svladao Darku Milanovića.

Za vodstvo od 2 razlike je zabio David Barbarić.

U drugom produžetku je još jedan gol zabio Mikulić, tako je konačan rezultat bio 6:3, a odlučujuća utakmica ove četvrtfinalne serije se igra u Tuzli.