Hajdukov voditelj osiguranja nokautirao navijača Rijeke

Hajduk je na Rujevici pobijedio Rijeku 3:2 u 16. kolu 1. HNL.

Dvostruki strijelac za Hajduk je bio Marko Livaja u 45. i 82. minuti. U 54. je za Rijeku pogodio Josip Drmić, a za 2:1 je za Rijeku s bijele točke zabio Murić. Gol za pobjedu je zabio Mlakar u 98. minuti.

Na kraju utakmice došlo je do tučnjave na terenu, u koju su morala uletjeti i dva Rijekina igrača kako bi se situacija smirila.

Pripadnik Armade završio je na tlu nakon što je dobio udarac šakom. Htio je, navodno, porazgovarati s igračima Hajduka, no do njih nije stigao doći. Udarac je dobio od Antonija Vukovića, Hajdukovog voditelja osiguranja, javlja Index.

Po završetku utakmice u teren za igru iz sektora Zapad ulazi navijač HNK Rijeke i došlo je do međusobnog naguravanja gdje ga je Povjerenik HNK Hajduka Antonio Vuković udario šakom u glavu, stoji u izvješću delegata Ante Vučemilovića.

Sve se to događalo dok su igrači Hajduka slavili s navijačima.

Tučnjavu su pokušali spriječiti dvojica igrača Rijeke, no nisu stigla na vrijeme.