Goran Sablić: “Nismo zaslužili poraz, Široki je bio bolji na terenu”

“Plavo-bijeli” nisu uspjeli uzvratiti Željezničaru za poraz u Kupu BiH na Pecari prije četiri dana. Naprotiv, gosti iz Sarajeva su i u okviru 17. kola BHT Premijer lige slavili rezultatom 2:1.

Široki je sjajno otvorio susret, Menalo je pogodio već u 3. minuti, a pored gola “Plavo-bijeli” su imali odličnu šansu preko Lončara par minuta poslije čiji je udarac netko od gostujuće obrane izbacio u korner. Željezničar je izjednačio u 16.minuti za 1:1 is tim rezultatom se otišlo na odmor.

U nastavku je Široki Brijeg bio bolja momčad ali nije uspjela realizirati svoje prilike dok su igrači Željezničara u sudačkoj nadoknadi iz kontre preko Žerića došli do velike pobjede od 2:1.

Nakon susreta puno zadovoljniji je mogao biti trener Željezničara Admir Adžem koji je istaknuo da je njegova momčad djelovala trkački bolje, te da su spretno i sretno došli do pobjede. S druge strane trener Širokog Goran Sablić bio je vidno nezadovoljan te je istaknuo da njegova ekipa nije zaslužila poraz jer je bila bolji protivnik na terenu, priopćeno je iz NK Široki Brijeg.