Golovima Kordića, Široki preokrenuo utakmicu i pobijedio Sarajevo (2:1)

U derbiju 23. kola Premijer lige BiH na stadionu Pecara u Širokom Brijegu, NK Široki Brijeg, pogotcima Krešemira Kordića, slavio je veliku pobjedu protiv rivala FK Sarajevo rezultatom 2:1.

U 29. minuti kontra napad Sarajeva, mladi Suljić izlazi ‘jedan na jedan’ s vratarom Bilobrkom te loptu sigurno posprema u mrežu domaćih. Blijeda igra Širokog u prvom poluvremenu, uz svega nekoliko prilika za pogodak.

Već u prvoj minuti drugog poluvremena, Široki dolazi do poravnanja rezultata, pogodak je postigao Krešimir Kordić. Isti igrač je devet minuta kasnije iskoristio grešku gostujućeg vratara Bandovića te postiže svoj drugi pogodak i na kraju se ispostavilo i pobjedonosni gol za ”Plavo – bijele”.

[youtube id=”i-rEmiQXL3o” width=”600″ height=”350″]

6 komentara

• Jedino sto je bilo od nereda je to sto su pitari tako smrdili da ce trebat nekoliko dana da se zrak ocisti al sreca pa su podijeljenje gas maske tako da nebi trebalo bit nekih vecih zdravstvenih problema za gradjane sirokog

• Novinar kako ne napišeš istinu da je loptu izgubio broj 19 iz širokog te odatle otišli u kontru a nije to juče bila samo jedna izgubljena lopta Ne razumijem TRENERA da ga nije pozvao i upzorio da NE DRIBLA KAD NEZNA taj igrač Roskam jer je tako izgubio četeri pet lopti iz kojih smo mogli biti kažnjeni a on je to uporno činio Dse Šilić nije povrijedio Kordić nebi ni ušao a u desetak minuta preokrenuo rezultat Ne znam dali i šta treniraju ovi tkz naši nogometaši pa momak od dvadesetak godina nemože da trči Nislim da se juće dobro vidjelo šta nam fali u ekipi Promašili smo četeri pet zicera Treneru ukaži malom br 24 kad je iznosio loptu u zadnjoj minuti da se lopta izbacuje naprijed a ne petlja snjom ispred šesnaest sreća da je sudac svirao za nas prekršaj Treneru napravi selekciju igraća za narednu sezonu jer svako idemo u Evropu preko kupa i daj mladima šansu da pokažu svoje znanje A SAD PITAM UPRAVU DALI SU IM SMETALE PJESME HORDI ZLA A ZNAMO DA JE PROŠLE GODINE SMETALA GOTOVININA SLIKA Ašta ćeš oni se okreću kako bura puše ŽALOSNO

• vezni red katastrofa, u prvom poluvremenu, i gol za sarajevo i sve prilike su isle kroz sredinu, nevjerovatno da lik ulazi u utakmicu sa 4 poluspice a nijednog zadnjeg veznog, moras imat jednog “rudara” u ekipi majku mu, danu uvodis u 90 min????
    juka je pomogao u drugom poluvremenu al prvo je bio katastrofalan, i sreca da se šila ozljedio prvo zato sto je bio skrooooz los i nemocan i stoji 10 metara od igraca, jadni bertoša pretrčo ko da je maratonac