Gabrijela Begić osvojila prvo mjesto na Otvorenom karate prvenstvu u Ilidži

U subotu i nedjelju, 8. i 9. ožujka 2014. u Sarajevu, u općini Ilidža održano je deveto po redu Otvoreno prvenstvo Ilidže, na kojem su nastupili članovi Karate kluba Široki.

U konkurenciji od 1100 natjecatelja iz 86 klubova i 5 država, članovi KK Široki osvojili su 3 medalje.

Gabrijela Begić je suvereno dominirala u svojoj kategoriji, kadetkinje -47 kg i unatoč jakoj konkurenciji bez velikih problema došla do prvog mjesta.

Kristian Kolobarić je imao izrazito težak ždrijeb u kome su bila čak dvojica reprezentativaca BiH. Uvjerljivom pobjedom svladao je Miličevića iz KK Neretva Mostar , ali u borbi za finale nije imao sreće protiv Fatkića iz KK Bihać, iako je tom meču imao odličan nastup.

Kolobarić je završio na 3. mjestu u kategoriji kadeti – 57 .

Petra Kraljević je u također imala jaku konkurenciji i nakon 3 pobjede, natjecanje je završila na 3. mjestu u kategoriji djevojčice, 2001. godište, – 50 kg, priopćeno je iz Karate kluba Široki.