Finale doigravanje za Premijer ligu: MNK Hercegovina remizirala u Banovićima

U prvoj finalnoj utakmici za ulazak u Premijer futsal ligu BiH, MNK Banovići i MNK Hercegovina odigrali su 5:5. Dobar je to rezultat za Širokobriježane koji će na svom parketu imati priliku osigurati plasman u najviši rang natjecanja.

Odlično je MNK Hercegovina otvorila utakmicu jer su poveli 1:0 golom Jurišića u drugoj minuti.

Nažalost po momčad iz Širokog Brijega, domaćini su većim dijelom kontrolirali ostatak prvog poluvremena te su okrenuli rezultat u svoju korist. Na predah se išlo s vodstvom 2:1 ekipe Banovića.

Drugo poluvrijeme mogli smo gledati otvoreniju utakmicu s puno prilika, golovi su padali na obje strane, a jedan više završio je u mreži domaćih.

U drugom poluvremenu u strijelce u redovima gostiju upisali su se Mikulić u 24, ponovno Jurišić u 28. te Skoko i Zovko u razmaku od samo pola minute u 36. minuti.

Konačan rezultat je bio 5:5, a uzvrat se igra za tjedan dana u Širokom Brijegu.