Naime, Fenatiju je pokazana crna zastavica na stazi Marco Simoncelli zbog neodgovorne vožnje, pošto je po izlasku iz šeste krivine pri brzini od 220 km/h pokušao pritisnuti kočnicu na motoru Stefana Manzija.
Njih dvojica prethodno su vodili veliku borbu u kojoj je Manzi u jednom trenutku izgurao rivala sa staze, a zbog toga je naknadno kažnjen pomjeranjem za šest mjesta na startu naredne trke u odnosu na rezultat koji ostvari u kvalifikacijama.
S druge strane, Fenatiju je izrečena suspenzija na dvije trke, ali je ostao bez angažmana do kraja sezone.
U redu, to je neoprostivo. Pošto je i Manzi također kažnjen, to je još jedan razlog zašto nema opravdanja. Tim se distancira od postupka svog Moto2 vozača i izvinjava se svijetu sporta na najgorem mogućem primjeru. Loša slika poslana jeza naše sponzore, a navijači su razočarani, stoji u priopćenju Marinelli Snipers Teama, prenosi Klix.ba.
(www.jabuka.tv)
Nekoliko je ljudi poginulo i puno ih je ozlijeđeno nakon što je vlak iskočio iz…
Sve više zrakoplovnih kompanija prelazi na digitalne ukrcajne karte, a od studenog 2025. pridružuje im…
Jedan od najiščekivanijih televizijskih projekata konačno je krenuo u realizaciju – počelo je snimanje nove…
Tijekom završnice tradicionalnih Skokova sa Starog mosta u Mostaru, muškarac koji je preplivao Neretvu počeo…
Široki Brijeg ovih dana prolazi kroz najveće urbane preobrazbe u posljednjem desetljeću, s rušenjem dotrajalih…
Američki reper YoungBoy (25) postao je prava internetska senzacija nakon vijesti da očekuje svoje 13.…