Fantastični Bilbija izrešetao mrežu Čelika

Nemanja Bilbija
HŠK Zrinjski Mostar uvjerljivo je slavio rezultatom 3:0 na domaćem travnjaku protiv FK Čelik Zenica u okviru 15. kola Premijer lige BiH.

Zrinjski je odlično otvorio susret sa sjajno raspoženim Bilbijom koji je prvi pogodak postigao u 25. sekundi.

Nogometaši Čelika nisu se oporavili ni od prvog primljenog pogotka, a Bilbija je već u 8. minuti zabio za 2:0.

Nogometaši Čelika su se pokušavali vratiti i napraviti nešto u fazi napada.

U više navrata su se gostujući igrači našli pred vratim Plemića, ali nije bilo većeg posla za Brkića. Sjajnu priliku imali su gosti u 42. minuti, kada je Grahovac pokušao, ali je Brkić na vrijeme izašao i obranio udarac gostiju.

Domaćini su se nakon furioznog otvaranja opustili i nisu pod svaku cijenu išli zabiti.

Drugo poluvrijeme opet su bolje otvorili domaćini. Bilbija se ponovno našao u šansi, ali Ružić je bio siguran. U momčadi Zrinjskog posebno se istaknuo vratar Brkić, u 59. minuti Grahovac se našao sam ispred njega, ali je golman domaćih upisao sjajnu intervenciju.

Bilbija je u drugom poluvremenu nastavio uništavati Čelik upisavši se treći put u strijelce u 61. minuti.

HŠK ZRINJSKI MOSTAR: Brkić, Barišić, Čirjak, Bekrić, Stojkić, Todorović, Jakovljević, Filipović, Veselinović, Kadušić, Bilbija.

FK ČELIK ZENICA: Ružić, Bevab, Faustin, Vrhovac, Livaja, Dedić, Dilaver, Okić, Grahovac, Jamak, Miletić.