Evo što se krije iza proslave gola Hajdukovog napadača

Rijeka je  u uzbudljivom dvoboju pretposljednjeg, 35. kola HNL-a pobijedila Hajduk na Poljudu s 3:2 pogotkom Nina Galovića u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Riječani su ovom pobjedom ostali u igri za drugo mjesto i kvalifikacije Lige prvaka.

Rijeka je povela golom Čolaka na asistenciju Lončara, ali je Hajduk izjednačio pogotkom Eduoka u 39. minuti. Sjajno mu je asistirao Jradi.

Citat iz Biblije

Posebno zanimljiva bila je proslava Samuela Eduoka nakon gola. Dotrčao je pred kameru i pokazao potkošulju na kojoj je pisalo Psalm 46. 10-11.

“Do nakraj zemlje on ratove prekida, lukove krši i lomi koplja, štitove ognjem sažiže. Prestanite i znajte da sam ja Bog, uzvišen nad pucima, nad svom zemljom uzvišen!”, glasi citat psalma koji je naveo Eduok.