Druga večer MNL MZ Široki Brijeg: Odigrane dvije umjesto tri utakmice

Iako su bile najavljene tri, u utorak su odigrane samo dvije utakmice Malonogometne lige mjesnih zajednica Grada Širokoga Brijega.

U prvoj utakmici večeri snage su trebali odmjeriti Dobrkovići i Crne Lokve, ali je susret registriran rezultatom 3:0 u korist Dobrkovića zbog nedolaska igrača Crnih Lokava.

Turčinovići i Uzarići potom su gledateljima pružili zanimljivu utakmicu koja je završila bez pobjednika – 2:2.

Ivan Barać doveo je Turčinoviće u vodstvo u osmoj minuti, a na 2:0 povisio je Franjo Bubalo u 16. minuti. Uzarići se u utakmicu vraćaju u 31. minuti golom Ivana Drage Lasića, a konačnih 2:2 postavio je Zvonimir Bošnjak u posljednjoj minuti utakmice.

U posljednjoj utakmici večeri Izbično je s minimalnih 1:0 svladalo Buhovo.

Strijelac pobjedničkog pogotka bio je Mirko Hrkać u četvrtoj minuti.

Utorak, 5. srpnja:

1. utakmica: Dobrkovići – Crne Lokve 3:0
2. utakmica: Turčinovići – Uzarići 2:2
3. utakmica: Izbično – Buhovo 1:0

Raspored

Podsjećamo, sve utakmice igraju se u terminima: prva utakmica u 20:00 sati, druga utakmica u 21:00 sat i treća utakmica u 22:00 sata.