Dobio reprezentativni poziv i odmah se nametnuo pogotkom u dresu nove momčadi!

Hrvatski nogometni reprezentativac Mario Pašalić bio je strijelac za Atalantu koja je u susretu 1. kola talijanskog prvenstva na svom stadionu svladala Frosinone s uvjerljivih 4:0 (1:0).

Pašalić je pogodio iz blizine za 3:0 u 61. minuti nakon odličnog dodavanja najboljeg igrača utakmice Alejandra Gomeza koji je prethodno postigao prvi gol na utakmici u 14. minuti, bio asistent za drugi pogodak kojega je postigao Hateboer u 48. te strijelac posljednjeg gola u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Pašalić je za Atalantu igrao do 82. minute dok je do iste minute za Frosinone igrao Stipe Perica.

Dvoboji Sampdoria – Fiorentina i Milan – Genoa odgođeni za 19. rujna, odnosno 31. listopada.

Rezultati 1. kola

Subota:

Chievo – Juventus 2-3 (Stepinski 38, Giaccherini 56-11m / Khedira 3, Bani 75-ag, Bernardeschi 90+3)

Lazio – Napoli 1-2 (Immobile 25 / Milik 45+2, Insigne 59)