Vjerujemo da će se većina žena složiti da nema veće šoping muke od kupovine traperica.
Obilaženje trgovina u potrazi za parom koji vam savršeno pristaje ponekad se čini kao nemoguća misija, a zašto je to tako, savršeno je objasnila jedna korisnica Twittera koja je također bila isfrustrirana ovim problemom.
18-godišnja Chloe Martin iz Glasgowa objavila je fotku na kojoj je usporedila sedam pari traperica istog broja, ali iz različitih high-street trgovina i slikovito prokazala najveći problem pri kupovini ovog odjevnog komada.
Ako ste se pitale zašto se žene frustriraju oko brojeva odjeće – svaki par traperica na fotografiji je veličine 40, napisala je. A kako i sami možete vidjeti, razlika u širini struka na trapericama s fotke je golema i zbilja je nevjerojatno da su sve istog broja. Fotka je, očekivano, postala viralni hit te je podijeljena preko 124 tisuće puta, a mnogi su joj se zahvalili na ovom otkriću.
Dakle, glavni krivci za poteškoće pri kupovini traperica su brendovi koji se očito nisu usuglasili oko konfekcijskih brojeva i najbolje bi bilo da se ne vodite njima, piše Index.hr.
(www.jabuka.tv)
Europska komisija predlaže stvaranje baze podataka o prijeđenoj kilometraži zabilježenoj na vozilima tokom tehničkih pregleda.…
Tvrtka Panasonic najavila je otpuštanja brojnih radnika širom svijeta, a prvenstveno zbog financijske situacije. Otpuštanja…
Lideri Velike Britanije, Francuske, Njemačke i Poljske otputovali su u Kijev na razgovore s ukrajinskim…
Noćas je došlo do nove eskalacije između Pakistana i Indije. Pakistan je optužio Indiju da…
Sloboda je u 30. kolu WWin lige BiH remizirala protiv Igmana, konačan rezultat bio je…
Faruk Suljović, 23-godišnji student Poljoprivredno-prehrambenog fakulteta u Sarajevu i rekreativni sportaš, prošao je 1200 kilometara…
Komentari:
"glavni krivci za poteškoće pri kupovini traperica su brendovi koji se očito nisu usuglasili oko konfekcijskih brojeva"?
Nije problem u usuglašavanju brendova već u njihovim menadžmentima koji samo traže najjeftinije šupe po vietnamu, taivanu, bangladešu i gdje već ne, di sirotinja i djeca rade za dnevnicu od 1 marke i moraju prozvesti stotine odjevnih predmeta u danu. Zadnje što njih muči je standardizacija po veličini.
Mi plaćamo tim brendovima stotinu maraka po jednom odjevnom predmetu (npr), a jedan kontejner s 10.000 komada tih traperica košta 20.000 KM.
ALI ZATO NOSAJ DOK SE NE PODERU! A MODA I JE RASPALO!