Dinamo izvukao bod na Poljudu u sudačkoj nadoknadi

U derbi-utakmici 25. kola Prve HNL u Splitu su nogometaši Hajduka i Dinama odigrali 1:1. Splićane je do pobjede, a Dinamo od prvog poraza u dosadašnjem dijelu prvenstva, dijelilo samo petnaestak sekundi igre.

Hajduk je poveo pogotkom mladog Andrije Balića u 74. minuti, a u četvrtoj minuti sudačke nadoknade za Zagrepčane je strijelac bio Paulo Machado. Bio je to i prvi nakon neodigrane utakmice na Maksimiru prošle godine, zbog čega je Hajduk kažnjen oduzimanjem tri boda, javlja Hina.

Dinamo vodi sa 63 boda i još uvijek može prvenstvo završiti bez poraza, dok je Hajduk ostao četvrti s 37 bodova.

Susret se igrao na stadionu u Poljudu, a sudio je pred 20.000 gledatelja Vučemilović iz Osijeka.