Dinamo i u uzvratu svladao Hajduk

Nogometaši Dinama plasirali su se u polufinale hrvatskog Kupa nakon što su u srijedu u uzvratnom susretu četvrtinala na Poljudu pobijedili Hajduk sa 2-1.

U prvoj utakmici Dinamo je pobijedio sa 5-0 pa se s ukupnom pobjedom od 7-1 plasirao u poluzavršnicu .

Dinamo je poveo već u 6. minuti, Leko je iz slobodnog udarca sa 20 metara pogodio vratnicu, a odbijenu loptu u mrežu je pospremio Ademi.

U 23. minuti Hajduk je poravanao na 1-1 iz penala. Leko je u kaznenom prostoru srušio Bencuna, a siguran izvođač 11-erca bio je Bradarić.

Iako je strijelac drugog pogotka Antolić, sve je pripremio Alen Halilović koji je odlično pucao a vratar Stipica samo odbio loptu do natrčalog Antolića kojemu nije bilo teško poslati loptu u praznu mrežu.

U polufinale su se plasirali još i Istra i Slaven Belupo dok će se četvrti polufinalist znati tek 12. veljače nakon druge utakmice između Osijeka i Rijeke. (Bljesak.info/Hina)