Dario Drežnjak debitirao u ABA ligi

U posljednjem susretu 1. kola regionalne košarkaške ABA lige Zadar je u ponedjeljak u uzbudljivoj završnici na domaćem terenu izgubio od beogradskog Partizana sa 73-78.

Nakon izjednačene prve četvrtine, gosti iz Beograda su pojačali ritam i u jednom trenutku su ima 11 koševa prednosti u drugoj dionici.

Partizan je držao prednost i u trećoj četvrtini, ali ona nije prelazila 10 koševa razlike.

U zadnjoj dionici Zadar je stalno bio blizu, držao je priključak, nekoliko puta došao je na minus jedan, posljednji puta dvije minute prije kraja. No, nije imao snage za potpuni preokret.

Kod Zadra najbolji su bili Domagoj Vuković sa 16 i Antonio Jordano s 15 poena, a momčad Partizana predvodili su Amerikanci Dallas Moore i Kevin Punter sa po 14 koševa.

Za Zadar je zaigrao i Dario Drežnjak kojemu je ovo bio debi u ABA ligi. On je u srpnju prešao iz Širokog u Zadar, a u svojoj prvoj utakmici u ABA ligi je za 16 minuta provedenih na parketu ubacio sedam poena uz jedan skok i jednu ukradenu loptu.