Čudesni Rebić režirao veliki preokret u pobjedi nad Juventusom

Milan i Juventus igrali su derbi 31. kola Serie A.

Hrvatski reprezentativac Ante Rebić ne prestaje oduševljavati igrama u dresu Milana, tako je i protiv Juventusa imao prste u novoj velikoj pobjedi kluba iz Milana.

Juventus je imao sve u svojim rukama do 62. minute jer je vodio 2:0 golovima Rabiota i Ronalda.

Ipak, u 62. minuti Ibrahomović započinje veliki preokret Milana. Prvo je zabio jedanaesterac koji je izborio Rebić, a u 66. minuti Zlatan je asistirao Kessieju za izjednačenje.

Samo minutu kasnije, nakon izborenog jedanaesterca, na scenu ponovno stupa Ante Rebić koji je asistirao Leau za 3:2. 13 minuta su mreže mirovale da bi u 80. minuti nakon greške Danila Ante Rebić zabio predivan gol za 4:2 Milana.

Do kraja utakmice Juventus nije imao opasnijih prilika za smanjenje rezultata i povratak u utakmicu te je Milan uzeo velika tri boda s kojima je skočio na 5. mjesto koje vodi direktno u Europa Ligu.