Čudesni Real preokrenuo u Sevilli, Rakitić zabio iz slobodnjaka

Nogometaši Real Madrida napravili su veliki korak ka španjolskoj tituli nakon što su u gostima u 32. kolu Primere velikim preokretom svladali Sevillu s 3-2.

Domaći su poveli su u 21. minuti golom Ivana Rakitića iz slobodnog udarca sa 16 metara, kada se razmaknuo živi zid Reala, a lopta prošla kroz njega i prevarila Courtoisa.

Rakitiću je to bio sedmi gol ove sezone, a samo četiri minute kasnije Erik Lamela je povećao na 2-0.

Real se ipak vratio i preokrenuo, a sve je počelo golom Rodryga u 50. minuti, nastavilo pogotkom Nacha u 83., da bi “joker” ove sezone Karim Benzema zabio u drugoj minuti sudačke nadoknade za slavlje Reala.

Luka Modrić igrao je do 81. minute, a Rakitić cijelu utakmicu, javlja Hina.

Real ima 75 bodova, 15 više od Seville, Barcelone i Atletica, a do kraja je još šest kola.